ŽiWell ExpressŽiWell Express je hudebně cestovatelský festival, který loni předčil všechny očekávání účastníků i organizátorů.

Naše představa dokonalého víkendu je dojet po staré trati na louku, s příjemnými lidmi si dát pivo, poslechnout si o jejich cestách a při kytaře usínat pod hvězdnou oblohou. Každý den nás čeká 7 hodin jízdy vlakem, koncerty, hudební jamy, povídání a koupačky. Projedeme Sázavu, Žďárské vrchy, Jeseníky a dojedeme až do Piešťan.

Celá akce je vymyšlená pro lidi, kteří mají rádi dálku. Hudba a pivo jsou důležité, ale bez skvělých cestovatelských přednášek by to nebylo ono.Patrona nám dělá Ládík Zibura a cestovatelů od kosti tu potkáte spoustu.

Festival bude provázet hudba známých i méně známých umělců, kteří zahrají ve vlaku i večer na louce. Místo se najde i pro ty, kteří chtějí hudbu tvořit a společně s ostatními jamovat. Vezměte s sebou kytaru, ukulele, flétnu, foukací harmoniku i zpěvníky. Písně domácí i mezinárodní budou naším společným jazykem.

Ukázka z předchozího ročníku  • Jízdenka pro studenty a důchodce 3900 Kč
  • Jízdenka pro nestudenty 4900 Kč
  • Možnost sponzorovat lístky studentů
  • Ve stanu na louce v ceně + 0 Kč
  • Ve vlaku v 6lůžkovém kupé + 450 Kčč
  • Ve vlaku ve 4lůžkovém kupé + 600 Kč


Proč je to tak "drahé"?

Kdybychom se svezli vlakem s dotací a veškerý program probíhal venku na louce, ušetřili bychom 90 % nákladů. A byla to i varianta, o které jsme uvažovali. Nakonec ale volání srdce po vlastním vlaku a pocitu svobody převládlo a rozhodli jsme se, že to stojí za to. I když jen za takový vlak zaplatíme zhruba 800 tis. Kč.

Více informací: www.ziwellexpress.cz

Koupit jízdenku